Förtroendevalda i Svedala kommun

Gustaf Törnqvist (V)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden 2019-2022 Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Teknisk nämnd 2019-2022 Insynsplats 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden 2019-2022 Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31